10. GLKS Salęt Boże100010:3
11. KS Tempo Ramsowo Wipsowo100012:6
12. SSIR Pogoń Ryn100010:4

Żagiel Piecki - Tempo Ramsowo Wipsowo 6-2 (2-0)

Wiedzieliśmy że spotykając się tak naprawdę z niektórymi pierwszy raz tydzień przed ligą spowoduje że wejście w nowy sezon nie będzie za miłe i wynik 2-6 optymistycznie nie nastraja natomiast to pierwszy mecz , drużyna młoda w składzie w pierwszej połowie 5 młodzieżowców w drugiej 6 , poza tym z drużyny z poprzedniego sezonu dziś w Pieckach byli tylko Grzesiek Kucio grał od 60 minuty , Krzysiek Figura - jako kapitan do 80 minuty na boisku , Patryk Onufryjenko - cały mecz  , Przemek Bartoszek cały mecz oraz Sebastian Kwiatkowski który był na zmianę. Tak naprawdę jest to nowa drużyna która z każdą kolejką będzie bardziej zgrana i będzie uzyskiwać coraz lepsze rezultaty- jest tylko jeden warunek - treningi - w tym tygodniu zapraszamy do Ramsowa we wtorek i czwartek o godz.18-30.
Skład w Pieckach
Bramka- Michał Gleba
Obrona , Pomoc Atak- Mateusz Słomiński (45 Jakub Parakiewicz) , Paweł Zychowicz , Krzysztof Figura (80 Paweł Borkowski) ,Andrzej Rozmysłowicz , Łukasz Caruk , Patryk Onufryjenko , Przemysław Bartoszek , Artur Koper (60 Grzegorz Kucio) ,Adrian Kowalczyk (70 Adrian Kaczmarczyk) , Marcin Brzezinski
25- 1-0 Żagiel -Damian Majak