A i B KLASA WYGRYWA

W 7 kolejce spotkań pierwszy raz w historii obie nasze drużyny seniorskie zgodnie wygrały swoje mecze z rywalami w swoim zasięgu.  Drużyna grająca w A klasie wygrała z rezerwami Tęczy Biskupiec . Mecz mimo wyniku 3-1 nie należał do tych z typu łatwych miłych i przyjemnych dość powiedzieć że do około 65 minuty przegrywaliśmy 0-1 i to był najmniejszy wymiar kary bo Tęcza miała swoje okazje by podwyższyć wynik . Od około wspomnianej 65 minuty przeszliśmy do zdecydowanych ataków na początku jeszcze bez zdobyczy bramkowej ale jak już wpadła jedna to szybko i następne . Wygrywamy 3-1 po dwóch bramkach Artura Kopra i jednej Patryka Onufryjenko.

W B klasie coraz lepiej radzi sobie młoda drużyna która w składzie ma kilku miejscowych chłopaków z rocznika 2001. Jeżeli jest kilku na zmianę i jest lekka pomoc z pierwszego zespołu -dziś bardzo dobre zawody zagrał Przemek Bartoszek- jedna bramka i 2 lub 3 asysty, do tego kilka świetnych akcji , oraz Mateusz Słomiński który dobrze wyprowadzał piłkę z obrony a w pierwszej połowie aranżował akcje na prawej pomocy. Natomiast bohaterem dnia został jednak Bartosz Parda nasz etatowy napastnik który w poprzednich sezonach jako młodzieżowiec rozegrał kilkanaście meczy w A klasie i strzelił kilka bramek dziś pokazał że nie zatracił instynktu strzeleckiego , strzelił 3 bramki i zaliczył 2 słupki. Może Kunki to nie rywal z najwyższej półki natomiast wygrana 4-1 z doświadczonym zespołem jakim są Kunki składem który oprócz stopera i bramkarza to około średnia wieku 18 lat , robi wrażenie.

Na koniec jeszcze podziękowania dla Pana Jerzego Roszkowskiego właściciela Hurtowni Spożywczej i Przemysłowej Wipsór który zafundował nowe stroje dla pierwszego zespołu stroje koloru czerwonego stroje zwycięskie bo w związku z czerwonymi strojami Tęczy dziś wygraliśmy w nich z Kunkami.

W tym tygodniu we wtorek trening o 19 na orliku w Barczewie przy gimnazjum. W czwartek do ustalenia.