ZWYCIĘSKI REMIS A KLASY

W dzisiejszym meczu 5 kolejki remisujemy na boisku w Ramsowie z Jurandem Barciany 0-0
Zagraliśmy w składzie.
Bramka- Michał Gleba
Obrona - Krzysztof Figura , Paweł Zychowicz ,  Andrzej Rozmysłowicz ,Kamil Pieniek
Pomoc - Łukasz Caruk,  Paweł Borkowski ,(około 70  Tomasz Dołęga ) , Adrian Kaczmarczyk , Dawid Parakiewicz , Słomiński Mateusz
Atak -  Środziński Krzysztof (Około 80 Kuba Niski )

W 5 kolejce spotkań o mistrzostwo klasy A zagraliśmy z Jurandem Barciany przed meczem trener miał ból głowy z różnych przyczyn w meczu tym nie mogło zagrać kilku zawodników z pierwszego składu nieobecni to głównie zawodnicy ofensywni : Patryk Onufryjenko - 5 bramek w tym sezonie , Adam Borkowski - 2 bramki w tym sezonie , Przemek Bartoszek - 2 bramki w tym sezonie , potencjalni napastnicy Brzeziński Marcin , Artur Koper kontuzjowani Adrian Kowalczyk i Denis Sahan jeżeli do tego doliczyć Grześka Kucio który zrezygnował z gry , Kontuzjowanych obrońców Jacka Duszaka oraz Roberta Bullerta to trener nie mógł dziś skorzystać z 10 zawodników którzy albo są podstawowymi zawodnikami albo zmiennikami. W takich okolicznościach wynik 0-0 należy uznać za dobry wynik. Z przebiegu meczu goście mieli więcej okazji do strzelenia bramki ale szczęście nam dziś sprzyjało bo w dwóch przypadkach goście w których szeregach gra Mariusz Machniak (znany z gry w Stomilu Olsztyn , Vęgorii Węgorzewo , Mrągowii Mrągowo , Granicy Kętrzyn ) w idealnych sytuacjach mając przed sobą pustą bramkę z najbliższych odległości fatalnie na nasze szczęście chybiali. Goście oprócz tych sytuacji mieli jeszcze kilka ale albo dobrze bronił Michał , albo piłkę z linii bramkowej wybił Paweł Borkowski albo dobrze grający obrońcy nie dopuszczali do większego zagrożenia. My mieliśmy mimo braku graczy ofensywnych też kilka sytuacji na początku meczu dwukrotnie dobrze strzelał Łukasz Caruk po strzale głową zmierzającą piłkę do bramki przy słupku ,  bramkarz sparował w ostatnim momencie na rzut rożny , oraz z powietrza także bramkarz gości stanął na wysokości zadania. Później Mateusz Słomiński doszedł do sytuacji sam na sam z bramkarzem ale piłka była zbyt mocna i po minimalnym strąceniu bramkarz ją złapał. Około 70 minuty mieliśmy tzw piłkę meczową po rozegraniu na prawej stronie sam na sam wyszedł Krzysztof Środzińki ale w dobrej sytuacji przeniósł piłkę nad poprzeczką. Około 80 minuty na boisku po ponad 15- sto miesięcznej  przerwie  spowodowanej kontuzją kolana pojawił się Jakub Niski

Jutro o 14 w Wipsowie nasze rezerwy w B klasie grają w derbach gminy z  Buks Barczewo zapraszamy zawodników nie mogących grać w pierwszym zespole zawsze 90 minut w meczu jest lepsza jak trening. W tym tygodniu trenujemy we wtorek i czwartek o godz. 18 w Ramsowie.